Kilka słów o mnie

Każdy, kto ma telefon komórkowy może być teraz fotografem. To niesamowite czasy, ale nie uważam, żeby jakość zdjęć rosła. Coraz szybciej, coraz więcej, dla mnie niestety oznacza coraz gorzej. Ilość fotografii, która teraz powstaje co minutę z pewnością jest oszałamiająca, jednak prawdopodobieństwo powstanie dobrych ujęć nie rośnie wraz z ich ilością. Dobra fotografia to taka, której nie da się powtórzyć. To tylko moja opinia, a inni na pewno nie muszą się z nią zgodzić...

Pragniesz uwiecznić swoją uroczystość na pięknych fotografiach, aby po latach pozwalały wrócić do ważnych dla Ciebie chwil? Nieważne, czy jest to ślub, chrzest czy inna impreza ważna dla Ciebie, każda z nich uchwycona w obiektywie aparatu będzie Ci przypomnać ten wspaniały czas. Skroję ofertę specjalnie na miarę Twoich potrzeb, Twoja satysfakcja jest dla mnie priorytetem.

Czym się zajmuję...

Poniżej zamieszczam 4 rodzaje usług, z jakich najczęściej korzystają moi Klienci
FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Wykonam zdjęcia podczas zabawy weselnej i różnego rodzaju imprez. Zdjęcia zawsze przygotowuję w wysokiej jakości i rozdzielczości.

ZDJĘCIA PRODUKTOWE

Wykonam zdjęcia różnych produktów, np. zegarki, samochody, motocykle, rowery. Zdjęcia przygotowuję pod kątem wyświetlania na monitorach.

SESJE ZDJĘCIOWE

Każda z Pań oraz Panów pragnie mieć kilka (a czasami kilkadziesiąt...) swoich dobrych fotek, aby tworzyć swój własny album ze zdjęciami, bądź udostępniać je w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram.

PROJEKTY GRAFICZNE

Wykonam na życzenie Klienta takie projekty graficzne jak ulotki czy wizytówki. Każdy z projektów jest profesjonalnie przygotowany do wydruku, zarówno małego, jak i wielkiego. Przygotowuję również krzywe (ang. curves) do wycięcia skomplikowanych obiektów. Dokonam retuszu wykonanych przez Klienta zdjęć według wytycznych.